Chcesz otrzymać nową płytę Na Górze? Dołącz się do jej finansowania

28 września, 2016

dsc_0108-2

RZADKOWO – PIŁA. Grupa Na Górze, o której niedawno pisaliśmy w związku z bardzo ostatnio popularnym teledyskiem pt. „Walczyk z debilem”, prowadzi właśnie społecznościową zbiórkę pieniędzy, na wydanie nowej płyty „Mieszanka wybuchowa”.

Bedzie to kilkanaście nowych piosenek, a wśród nich kilka ostrych, radykalnych protest-songów z nowego oblicza Na Górze i kilka łagodnych, szczerych utworów jakie zawsze Na Górze tworzyło. W niektórych z nich – goście: Budyń, Emilia Komarnicka, Alek Korecki, Czesław Mozil, Ewa Pitura i Dawid Portasz.

Utwory na płytę zostały już nagrane w studiu za dochód z koncertów (a to największy koszt całego przedsięwzięcia). Projekt okładki zrobił za darmo przyjaciel zespołu, Michał Piechowiak. Teraz cały materiał czeka na wytłoczenie.

Drukowanie

Jeśli chcesz w tym pomóc i po wydaniu płyty otrzymać ją pocztą, wpłać darowiznę przeznaczoną na wydanie jej i przesłanie (zespół na swej stronie nagorze.org w zakładce „Płyty” pisze: „fajne jest 25 zł …ale może być mniej lub więcej”).Konto: 04 1440 1387 0000 0000 1157 2658, Nazwa: Stowarzyszenie Na Górze, Tytuł: darowizna – płyta Na Górze (Przelewy z zagranicy – przed numerem konta: kod BIC (Swift): BPKOPLPW)

Adres, na który ma być wysłana płyta po jej wydaniu, należy podać tu: projekt.nagorze@gmail.com

Pytania do grupy można kierować tu: www.facebook.com/nagorze

Zrób MIESZANKĘ WYBUCHOWĄ razem z grupą Na Górze!

[Wojciech Retz]