Kaczorski Darpol z szansą na mistrzostwo w Pilskiej Lidze Futsalu… po raz trzeci

12 lutego, 2018

KACZORY – PIŁA. Tylko kataklizm może przeszkodzić Darpolowi Kaczory w zdobyciu mistrzostwa Ekstraligi, informuje portal pila.naszemiasto.pl. Zespołowi temu wystarczy zdobyć w czterech ostatnich spotkaniach jeden punkt.

W 14. kolejce Pilskiej Ligi Futsalu Darpol pokonał 4:2 Myjnię Auto Box, ale zwycięstwo to nie przyszło liderowi łatwo. W końcówce długo utrzymywał się wynik 3:2 i dopiero gol zdobyty w ostatnich sekundach uspokoił nastroje w ekipie z Kaczor. 
Punkty niespodziewanie stracił Deep Diver, wicelider rozgrywek, który po zaciętej walce uległ będącemu na fali Sokołowi Dębówko. Nadal trwa świetna passa ekipy BestDrive Mrotek. Pokonała ona pewnie kaczorski Almar. Zamykający tabelę Gokart Extreme uporał się z Szafą, a Trans-Wojer był lepszy od Copy System.

– To byłoby trzecie zwycięstwo Darpolu w Pilskiej Lidze Futsalu. Założona w 2008 roku drużyna w tym sezonie obchodzi swoje dziesięciolecie, a więc zdobycie pucharu byłoby bardzo miłym akcentem dla wszystkich związanych z naszym amatorskim stowarzyszeniem – mówi Łukasz Stasicki kapitan zespołu.

Czy drużyna z Kaczor po raz trzeci zdobędzie mistrzostwo? Zobaczymy i trzymamy kciuki. To byłby piękny jubileusz.
[fot: pila.naszemiasto.pl]