Kopertowicz znowu najlepszy. „Biegaj z nami 2016” przeszło do historii

2 stycznia, 2017

KACZORY, JEZIORKI, MORZEWO. Siódma edycja zakończona! Powiatowy cykl biegów ulicznych i przełajowych został uroczyście podsumowany. Laureaci „Biegaj z nami 2016” spotkali się w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”. Oczywiście, nie zabrakło wśród nich mieszkańców naszej gminy z Pawłem Kopertowiczem na czele.

Szef powiatu oraz pozostali członkowie zarządu mieli tego wieczora dużo pracy. Najpierw na podium pojawili się triumfatorzy poszczególnych kategorii wiekowych, po nich uroczystość zdominowały pary małżeńskie. Wreszcie na scenie pojawiło się kilkudziesięciu bohaterów, którzy przebyli każdy z dziesięciu tegorocznych etapów: od kwietniowego Biegu Papieskiego począwszy, na listopadowym Biegu Niepodległości skończywszy.Oto laureaci cyklu „Biegaj z nami 2016” (mieszkańcy gminy Kaczory), którzy ukończyli wszystkie etapy cyklu:

Paweł Kopertowicz (Kaczory) – najlepszy w swojej kategorii wiekowej.
Natalia Michalska (Jeziorki)
Katarzyna Wypych (Jeziorki)
Marcin Wypych (Jeziorki)
Paweł Kołodziejczyk (Morzewo)

– Swą wygraną chce zadedykować najbliższej rodzinie, bez niej nie było by tak kolorowo – mówi Paweł Kopertowicz. – Mogę liczyć na ich doping i wsparcie w swych poczynaniach biegowych. Trzecie już zwycięstwo w cyklu Biegaj z Nami to efekt kilkuletniej pracy nad doskonaleniem swych umiejętności. Wytrwałość, cierpliwość, wyrzeczenia, znoszenie bólu, lejący się pot – to klucz do sukcesu na trasach biegowych. Ot cała moja tajemnica.

KLASYFIKACJA UCZESTNIKÓW CYKLU „BIEGAJ Z NAMI 2016”