Stwórz własną lampę i wygraj konkurs!

30 listopada, 2016

1

Ten konkurs ma bogatą, kilkunastoletnią historię. Już po raz osiemnasty Centrum Upowszechniania Kultury (CUK) w Szydłowie wraz ze Starostwem Powiatowym w Pile serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w Konkursie na Lampę Roratnią.

– Propozycję adresujemy do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu pilskiego. W poprzednich latach konkurs cieszył się dużą popularnością i wierzę, że tym razem będzie podobnie – twierdzi Grażyna Bednarek, dyrektor CUK w Szydłowie.Prace można wykonać dowolną techniką i z dowolnego materiału. Każdy może nadesłać tylko jedną lampę, dołączając do niej kartę informacyjną z własnym imieniem i nazwiskiem, wiekiem, klasą, dokładnym adresem, nazwą szkoły oraz nazwiskiem nauczyciela.

– Na lampy czekamy do piątku, 2 grudnia – mówi pani Grażyna. Można je dostarczać do siedziby CUK (Szydłowo 89A) lub do pilskiego Starostwa (al. Niepodległości 33/35, pokój nr 124). Wyniki konkursu poznamy 8 grudnia o godz. 11:00 w Herbaciarni przy Sanktuarium w Skrzatuszu.

Wszelkie dodatkowe informacje można zdobyć telefonicznie: 67 351 05 20 lub 604 427 946.