Derby dla Kaczek. Marzenie kibiców Noteci się nie spełniło

15 maja, 2016

KACZORY, ŚMIŁOWO, ZELGNIEWO. Sobotnie piłkarskie derby rozgrzało nie tylko serca kibiców ale i zawodników. Było sporo kartek i jedna (poważna) kontuzja. Mecz Zjednoczonych Kaczory z Notecią Dziembowo zakończył się wynikiem 4:0.

Piękną oprawę przygotowali kibice z Dziembowa. To jednak nie pomogło drużynie Noteci, która nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką popularnych Kaczek. Początek pierwszej połowy był wyrównany. Dopiero po 30 minucie, po poważnej kontuzji jednego z zawodników Noteci, w ciągu kilku minut wpadły 3 bramki – dla Zjednoczonych. W drugiej Zjednoczeni dołożyli jeszcze czwartego gola (hat-trick Pawła Kędziory).

Poniżej publikujemy krótki materiał wideo z meczu, wraz z komentarzami trenerów obydwu drużyn…

Dzień później, w tej samej kolejce rozgrywek okręgowych, Orkan Śmiłowo rozgromił u siebie Sokół Szamocin 8:1. Z kolei w A klasie ZKS Zelgniewo przegrało 0:1 z Iskrą Bądecz.