Komplet punktów i trzecie zwycięstwo z rzędu

7 września, 2015

DZIEMBOWO. Wczoraj w Dziembowie, w 3 kolejce piłkarskich rozgrywek okręgowych, drużyna Noteci gościła u siebie Orzeł Osiek. Mecz był wyrównany jednak to Dziembowianie strzelili aż 6 bramek, a przeciwnik tylko jedną.

Damian Nowak trener Noteci:

„Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Byliśmy jednak skuteczniejsi i do szatni prowadziliśmy po golach Darka Nadolińskiego oraz Jakuba Łapacza 2:0. Po przerwie szybko strzelona bramka przez Arka Cegielskiego podcięła skrzydła gościom. Kolejne bramki były kwestią czasu. Najpierw Tomek Romanów , następnie dwukrotnie na listę wpisał się Jakub Heymann . Ostatecznie pokonujemy rywali 6:1. Super!

Po raz kolejny wykorzystaliśmy atut swojego boiska. Chcemy być silni dla każdego, przede wszystkim na swoim obiekcie. Nie oceniając drużyn, z którymi do tej pory rywalizowaliśmy, z pierwszych trzech kolejek wycisnęliśmy maksa  i z tego bardzo się cieszymy.”

Za tydzień pierwszy mecz na boisku przeciwnika i to w Jastrowiu. Żarty się skończyły. Zrobimy jednak wszystko, by zagrać jak najlepiej i sprawić niespodziankę.”